Pranie dywanów Leszno

Wykonujmy usługi prania dywanów w Lesznie. Odświeżenie tkaniny i niewielkie zabrudzenia z dywanu możemy przeprowadzić w miejscu zamieszkania klienta, na przykład podczas wykonywania sprzątania domu. Kompleksowe pranie dywanów realizowane w naszej firmie sprawia, że dywan po wykonanej usłudze jest odwirowany i całkowicie wysuszony – gotowy do rozwinięcia. Dla wygody klientów, odbiór i dostarczenie dywanu wykonujemy osobiście.

Pralnia dywanów w Lesznie

W naszej pralni dywanów w Lesznie wykonujemy następujące usługi:

1. PRANIE DYWANÓW „NA WSKROŚ” W KĄPIELI WODNEJ – 35,00 zł/m2
dywany przechodzą przez osiem etapów, w których zachodzą odpowiednie procesy i działania mające na celu całkowite wyczyszczenie dywanu. Każdy dywan jest najpierw znakowany unikatową metką z numerem i mierzony, następnie usuwamy z niego wszystkie suche zabrudzenia w procesie trzepania mechanicznego, aby potem płynnie przejść do prania wstępnego, którego celem jest rozpuszczenie trudniejszych zanieczyszczeń. Dalej dochodzi do prania zasadniczego w automatach szorująco – piorących, które w końcowym etapie płuczą dywan czystą wodą pod ciśnieniem. Następnie dywan jest odwirowany oraz całkowicie wysuszony. Na samym końcu dywan poddawany jest kontroli jakości, szczotkowany oraz pakowany, aby bezpiecznie dotrzeć na podłogi naszych klientów.

2. IMPREGNACJA – 12,00 zł/m2
– w naszej pralni dywanów stosujemy profesjonalne fluorochemiczne impregnaty, które tworzą niezauważalną dla ludzkiego oka warstwę chroniącą dywan lub wykładzinę dywanową. Taka impregnacja potrafi chronić dywan przez wyjątkowo długi czas, dając Ci tym samym pewność, że będzie on czysty, a samo jego czyszczenie czy odkurzanie stanie się dużo prostsze i przyjemniejsze. Do impregnacji dywanów orientalnych – ręcznie wiązanych używamy preparatu na bazie naturalnego wosku owczego, czyli lanoliny. Preparat natłuszcza oraz zmiękcza runo, powodując nasycenie kolorów włókna co zdecydowanie poprawia wygląd dywanu.

3. ELIMINACJA ROZTOCZY – 12,00 zł/m2
– wykonamy profesjonalne mycie Twojego dywanu, dzięki któremu wyeliminujemy wszystkie roztocza. Do tego procesu posłuży nam specjalny preparat przeznaczony do dezynfekcji. Za jego sprawą wszelkie roztocza i alergeny zostaną całkowicie zniszczone – a dywan odzyska dawny blask.

4. OZONOWANIE – 8,00 zł/m2
– zajmiemy się profesjonalnym ozonowaniem Twojego dywanu, czyli jednym z najskuteczniejszych sposobów dezynfekcji bez używania środków chemicznych. Proces ozonowania polega na czyszczeniu dywanu lub wykładziny przy użyciu biobójczego gazu (ozonu). Za jego sprawą, w bezpieczny sposób, z materiału można pozbyć się wielu związków niebezpiecznych dla ludzi, jak i zwierząt. Ozonowanie dywanów jest bowiem skuteczną metodą w walce z pleśniami, grzybami, wirusami oraz bakteriami.

5. USUWANIE SIERŚCI – 8,00 zł/m2
– proces usuwania sierści oraz włosów odbywa się przy pomocy specjalistycznych urządzeń – zbieraków. To dzięki nim udaje się zebrać blisko 100% zalegającego brudu w ogóle nie uszkadzając przy tym struktury samego dywanu.

6. USUWANIE ZAPACHU – 18,00 zł/m2
– należący do Ciebie dywan, przejdzie przez szereg zabiegów pielęgnacyjno-czyszczących, których efektem będzie czysty wygląd, ale przede wszystkim przyjemny, świeży zapach.

7. CZYSZCZENIE FRĘDZLI – 15 zł/m.b.
– skutecznie wyrównamy, wybielimy oraz zaczeszemy frędzle w Twoim dywanie.

8. NAPRAWA, OBSZYWANIE, PRZYCINANIE – 18 zł/m.b.
– zajmiemy się dopasowaniem dywanu do Twoich aktualnych potrzeb. Odnowimy dotychczasowe obszycie, uzupełnimy tam, gdzie jest go brak, zlikwidujemy uszkodzone frędzle, a nawet zmienimy kształt lub wielkość Twojego dywanu dopasowując zarówno jego rozmiar, jak i wzór. Usługa obszywania oraz docinania używanych dywanów odbywa się dopiero po jego dokładnym wypraniu.

9. PRANIE DYWANÓW ORIENTALNYCH I RĘCZNIE WIĄZANYCH – 60,00 zł/m2
– pierzemy je wyłącznie ręcznie według tzw. metody perskiej, dzięki której pozbywamy się wszelkich zabrudzeń, jednocześnie nie uszkadzając ich struktury oraz wyglądu. Do prania dywanów orientalnych używamy wyłącznie bezpiecznych renomowanych środków oraz odpowiednich narzędzi, aby dywan nie stracił, a jedynie zyskał na swoim wyjątkowym wyglądzie.

TRANSPORT PRANYCH DYWANÓW:

  • Leszno oraz okolice do 10 km – DARMO
  • powyżej 10 km – 0,50 zł/km
  • W cenie transportu uwzględniamy zwinięcie lub rozwinięcie dywanu, jego zniesienie lub wniesienie oraz ewentualną pomoc w wyciąganiu dywanu spod mebli.

*podane ceny są cenami netto.

Skip to content